/ Ласкаво Просимо / Унікальність мила / Різновиди і властивості мила / Мильна істория / Народження Нашого мила / Контакти /

  Наша мета - популяризувати використання 100% натурального мила ручної роботи, виготовленого повністю на органічній оливковій олії з додаванням виключно дорогих автентичних ефірних масел «Essential oils», натуральних ароматних трав, настоянок на лікувальних рослинах, пелюсток квітів і соку фруктів.

  Цей екологічно чистий, продукт Ви із задоволенням будете використовувати для ароматерапії, підтримки гігієни, чистоти, свіжості і здоров'я!

  Нижче ми наводимо ряд основних характеристик, особливостей, а також суттєвих причин, щоб вибрати саме це мило!

  Особливостями нашого мила є:

  1. Де народжується мило:
  Мило народжується з «0», вручну, в екологічно чистому заповіднику Греції, біля підніжжя гори Пеліон - міфічної батьківщини кентаврів - на південному сході Фессалії. Запрошуємо Вас насолодитися дивовижною природою, прозорим морем, потопаючими в зелені горами, сонцем, цілющим повітрям в цьому райському куточку, і побачити своїми очима, як робиться наше мило! Ми зможемо організувати для Вас найцікавіші агро-та еко-туристичні екскурсії! Вам обов'язково сподобається і запам'ятається відпочинок у нас! Приїжджайте до своїх найзаповітніших мрій!

  2. Органічна оливкова олія:
  Створюючи мило, ми використовуємо кращий грецький продукт (одна з найбільш корисних олій на світі) - органічна оливкова олія вищої якості «Organic Extra Virgin Olive Oil» першого холодного віджиму, отримана з оливок, дбайливо вирощених і зібраних з дерев гори Пеліон. У відповідності з вимогами з контролю якості органічних біопродуктів Європейського Союзу, має європейський сертифікат - Organic Certification EU Regulation 834/2007.

  3. 100% натуральне, з «0»:
  БЕЗ лаурилсульфату натрію (SLS), додецилсульфату натрію (SDS), ароматів, пластіфікатов і антиокислювачів! Ми НЕ використовуємо тваринні жири! Ніяких синтетичних, напівнатуральних або яких-небудь інших мильних основ для приготування мила! Наше мило виготовляється з органічної оливкової олії вищої якості, з «0», вручну, холодним методом омилення, при якому температура не перевищує +40 ° C, і «дозріває» протягом 6-8 тижнів!

  4. Натуральний гліцерин і насиченість маслами:
  При виробництві звичайного (біохімічного) мила, на заводі вдаються до методу гарячої обробки гліцерину (цього вимагають спеціальні технології промислового виробництва), при якому натуральний гліцерин виварюється, розчиняється, а масла втрачають свої корисні якості! Ми ж використовуємо метод холодного омилення! Натуральний гліцерин не розчиняється! Корисні інгредієнти залишаються! Також ця технологія дозволяє досягати 10% насиченості маслами, що говорить про зміст в милі необроблених корисних олій, які, у поєднанні з натуральним гліцерином, надійно захищають шкіру.

  5. Парфумування:
  Дивовижний, свіжий аромат нашого мила надає незабутнє відчуття розкоші, так як він на 100% натуральний! У нашому милі немає штучних ароматизаторів і добавок ароматичних масел!
  Чи знаєте Ви, що термін «ефірні масла» недобросовісні продавці часто використовують для позначення як штучно ароматизованих масел, так і натуральних ефірних масел? Це породжує не тільки плутанину, але й може серйозно нашкодити здоров'ю! Штучно створені ароматичні масла «Fragrances oils», за хімічним складом зазвичай не мають нічого спільного з натуральними ефірними маслами «Essential oils», їх поєднує тільки аромат. Зверніть увагу, що при наданні аромату нашого мила використовуються виключно автентичні ефірні масла «Essential oils», натуральні ароматні трави, настої на лікувальних рослинах, пелюстки квітів і сік фруктів, які гарно впливають на шкіру. Насолоджуйтесь натуральною ароматерапією, купайтеся в різноманітті живих натуральних ароматів!

  6. Піна:
  Шикарна, кремоподібна піна, пробудить Ваші найтонші відчуття! Такий ефект досягається завдяки використанню нами тільки дорогих ефірних масел! БЕЗ будь-яких синтетичних піноутворювачів!

  7. Колір:
  Надаючи колір нашому милу, ми застосовуємо виключно натуральні рослинні пігменти!

  8. Здоров'я:
  Мило володіє неперевершеними антисептичними, дезінфікуючими, антиоксидантними та миючими властивостями. Підкреслимо, що воно допоможе Вам у вирішенні багатьох дерматологічних проблем: сухість шкіри, дерматити, випадіння волосся, псоріаз і т.п. А також надійно захистить Вашу шкіру від процесів старіння. Як чиста мінеральна або морська вода, наше мило має pH: 7-8.

  9. Екологічність:
  Ще одна перевага холодного методу виготовлення мила полягає в тому, що такий спосіб не має відходів! Таким чином, наше мило ручної роботи, при виготовленні не забруднює навколишнє середовище (ні повітря, ні воду, ні землю), на 100% екологічне і підлягає повному біологічному розкладанню. Хочемо зазначити, що, створюючи це мило, ми ніколи не тестуємо його на тваринах.

  Пам'ятайте, мило виявляє свої особливі властивості при використанні в теплій воді!

  Даруйте наше мило своїм рідним і друзям! Цей оригінальний подарунок залишить неповторне враження!

  Чиста органічна оливкова олія, натуральний гліцерин, насичені масла, шикарна піна, природні кольори та аромати нашого мила, - дуже важливі фактори в захисті та гігієні Вашої шкіри!

  Будьте сповнені здоров'я та свіжості!

 

 

© Pavel Shaposhnikov 2013